هیئت فوتبال استان آذربایجان غربی
هیئت فوتبال استان

شکست تیم ۹۰ ارومیه در هفته چهاردهم مسابقات

نوشته شده توسط در تاریخ آذر ۵, ۱۳۹۷

به گزارش روابط عمومی هیات فوتبال استان دیدار تیم های ۹۰ ارومیه و خونه به خونه بابل مازندران عصر روز شنبه در هوایی بارانی و در زمین چمن جهان پهلوان تختی ارومیه با حضور نزدیک به چهار هزار تماشاگر مشتاق برگزار شد.
نخستین گل خونه به خونه توسط اسماعیل کیانی بر روی پاس اشتباه رو به عقب یکی از بازیکنان ۹۰ ارومیه در دقیقه ۵۰ این دیدار درون دروازه تیم ۹۰ ارومیه شد.
دومین گل این دیدار نیز در دقیقه ۶۸ توسط حسین قنبری دیگر بازیکن تیم خونه به خونه به ثمر رسید.
شاگردان وحید بیاتلو در تیم ۹۰ ارومیه که هر سه امتیاز این دیدار خانگی را از دست رفته می دیدند ۲۰ دقیقه پایانی این دیدار را هجومی ادامه دادند ولی با وجود حمایت هواداران خود نتوانستند از فرصت های به دست آمده استفاده کنند.
عبدالله چمن گلی مدیر کل ورزش و جوانان آذربایجان غربی با حضور در ورزشگاه تختی ارومیه از نزدیک دیدار تیم ۹۰ ارومیه و خونه به خونه مازندران را تماشا کرد.
برای تیم ۹۰ ارومیه مهدی خسروی (دروازه بان)، حسام مقصودی، علی سلیمانی، محمد زینالی، فرشاد اسدی، اصغر نصیری، داوود شاهوراقی، بهنام رسومی نیا، حسین قهارپور و اکبر صفرزاده در ترکیب اولیه به میدان رفتند.
تیم فوتبال ۹۰ ارومیه در هفته سیزدهم رقابت های لیگ دسته یک باشگاه های کشور «جام آزادگان» در دیداری خارج از خانه با نتیجه یک بر صفر مقابل تیم کارون اروند خرمشهر مغلوب شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *