هیئت فوتبال استان آذربایجان غربی
هیئت فوتبال استان

نود ارومیه تیم صدرنشین جدول را مغلوب کرد

نوشته شده توسط در تاریخ دی ۲۷, ۱۳۹۷

به گزارش روابط عمومی هیأت فوتبال استان؛ در هفته دوم دور برگشت رقابت های لیگ دسته اول فوتبال ایران، دو تیم نود ارومیه و استقلال جنوب تهران در ورزشگاه تختی ارومیه درحالی به مصاف هم رفتند که مربی و سرپرست تیم نود ارومیه بدلیل محرومیت کنار تیم حضور نداشتند. در دقیقه ۲۰ نیمه نخست بازی، شوت پیمان پورصادقی بازیکن شماره ۶۹ تیم نود توسط دروازه بان تیم استقلال دفع شد و موقعیت بعدی که در دقیقه ۲۳ برای تیم نود ایجاد شد و میتوانست منجربه گل شود توسط کمک داور اول آفساید اعلام گردید.
در اوایل نیمه دوم بازی دقیقه ۴۸ فرزاد محمدی توانست از روی نقطه پنالتی تک گل بازی را برای تیم نود ارومیه به ثمر برساند. چندین موقعیت تک به تک و آشکار گل در اواسط نیمه دوم برای بازیکنان تیم نود بوجود آمد که نتیجه ای در برنداشت . تیم نود با کسب سه امتیاز این بازی درخانه خود توانست ۲ پله صعود کرده و در رده دهم جدول قرار گیرد.
این دیدار میهمانان ویژه ای هم داشت که آقایان دکتر محمد مهدی شهریاری استاندار ورزش دوست آذربایجان غربی و دکتر چمن گلی از اوایل نخست شروع بازی تماشاگر بازی بودند.

شایان ذکر است که در دیدار آینده، که چهارم بهمن ماه برگزار میگردد تیم نود ارومیه به مصاف تیم صدر نشین گل گهر سیرجان خواهد رفت. تیم گل گهر سیرجان در بازی این هفته تیم مس کرمان را با یک گل مغلوب و خود را صدرنشین جدول کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *