هیئت فوتبال استان آذربایجان غربی
هیئت فوتبال استان

پایان هفته بیست و هفتم و تساوی نود ارومیه با تیم صدرنشین جدول

نوشته شده توسط در تاریخ اسفند ۱۸, ۱۳۹۷

به گزارش روابط عمومی هیئت فوتبال استان؛ دیدار بین تیمهای نود ارومیه و شاهین شهرداری بوشهر امروز به میزبانی تیم نود در ورزشگاه تختی ارومیه برگزار گردید.

در دقیقه ۱۷ بازی وقتی توپ به شانه حمیدرضا نصرتی برخورد کرد داور این صحنه را خطا تشحیص داده و با اعلام پنالتی این بازیکن را اخراج کرد تا تیم ۹۰ اورمیه ده نفره شود.
پنالتی توسط مهدی خسروی دروازه بان تیم نود ارومیه مهار شد تا موقعیت گل برای تیم میهمان و مدعی صعود به لیگ برتر از دست برود.

در دقایق آخر نیمه اول موقعیت خوبی برای محمد زینالی کاپیتان تیم نود ارومیه به وجود آمد که نتوانست از آن استفاده کند و با بی دقتی این توپ به بیرون رفت و نیمه اول بازی بدون گل و با تساوی به پایان رسید.

▫️در اویل نیمه دوم هر دو تیم موقعیت هایی ایجاد کردند تا اینکه در دقیقه ۶۹ بازی بهمن سالاری بازیکن تیم بوشهر توانست از موقعیتی که بدست آمده بود استفاده کند و اولین گل بازی و تیمش را به ثمر برساند اما طولی نکشید که فرزاد محمدی در دقیقه ۷۷ بازی توانست موقعیت پنالتی که برای تیم نود بوجود آمده بود را به گل تبدیل کند و نتیجه بازی را به تساوی بکشاند.

در دقیقه ۹۰ این بازی یک موقعیت عالی برای تیم ۹۰ اورمیه ایجاد شد که ضربه سر فرزاد محمدی توسط دروازبان شاهین بوشهر از روی خط دروازه بیرون کشیده شد تا بازی با نتیجه یک بر یک به به پایان برسد.

تیم نود ارومیه با کسب یک امتیاز این دیدار یک پله صعود و در جایگاه دوازدهم جدول جای گرفت.

✔️تیم نود ارومیه در دیدار آینده خود که نهم فروردین سال ۹۸ برگزار میگردد به مصاف تیم قشقایی شیراز خواهد رفت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *